Podziękowanie za udział w 32. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2019

23.09.2019

Szanowni Państwo,


Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom, Partnerom oraz Gościom za odwiedzenie stoiska firmy ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. podczas 32. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2019, które odbyły się w dniach od 17 do 19 września 2019 roku w Bielsku-Białej.

Na tegorocznych Targach ENERGETAB 2019, zaprezentowaliśmy przegląd typowych stalowych i aluminiowych słupów oświetleniowych, pokrywanych proszkowymi powłokami malarskimi o różnych kolorach i strukturach w tym słupy w kolorach „anodowych”. Przedstawiliśmy również nietypowe rozwiązania konstrukcji oświetleniowych zamawianych przez naszych klientów.

Naszą nowością na Targach były wprowadzane na rynek oprawy oświetlenia drogowego LED w marce ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. Zaprezentowaliśmy również oprawy oświetlenia parkowego LED, które będą poszerzać naszą ofertę w zakresie oświetlenia zewnętrznego.

Była to też okazja do zaprezentowania szerokiej gamy usług świadczonych w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz systemów automatyki i BMS, a także produkcji rozdzielnic.


Dziękujemy za rozmowę i poświęcony czas. Mamy nadzieję, że nawiązane podczas Targów relacje zaowocują rozwojem dalszej współpracy.


Już dziś zapraszamy Państwa na następną edycję Targów w 2020 roku, która odbędzie się w dniach 15-17 września.