Wiarygodna Firma i Lider Województwa Podkarpackiego 2016

16.12.2016

Pragniemy poinformować Państwa o uhonorowaniu firmy ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. tytułem „Lider Województwa Podkarpackiego” oraz „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego”.

 „Certyfikat Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”
przyznawany jest od 2001 roku przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego. Wyróżnienie to świadczy o rzetelności i solidności firmy oraz jest gwarancją prestiżu i wysokiej pozycji. Certyfikat Wiarygodności może otrzymać firma, która cieszy się pozytywną opinią w środowisku ekonomicznym, a także wywiązuje się ze wszelkich zobowiązań względem kontrahentów i pracowników.
„Lider Województwa Podkarpackiego” to prestiżowy tytuł dla firm, które posiadających najlepsze wyniki finansowe oraz osiągnięcia w aktywnej walce
z bezrobociem.

Uroczysta Gala odbyła się w dniu 14 grudnia 2016 r. w Filharmonii Podkarpackiej, a statuetki wręczone przez Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego
Pana Stanisława Kruczka oraz Prezesa Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie Pana Mieczysława Łagowskiego odebrał Prezes Zarządu Elektromontaż Rzeszów S.A.
Pan Zygmunt Sikora.