50 lat firmy ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.

02.01.2018

W 2018 roku ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. obchodzi jubileusz 50-lecia działalności. Miniony okres był dla Przedsiębiorstwa półwieczem konsekwentnego rozwoju, innowacyjności i wyznaczania najwyższych standardów w świadczeniu profesjonalnych usług oraz produkcji wyrobów.

 

Firma ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. działająca od 50 lat na rynku stała się jedną z największych i najbardziej cenionych marek w branży elektroenergetycznej w Polsce. Od momentu powstania nieustannie rozwija się stawiając na nowoczesność i dążąc do oferowania wyrobów najwyższej jakości.

Tworzenie historii firmy zaczęło się w roku 1968 kiedy powstało Rzeszowskie Przedsiębiorstwo Instalacji Budownictwa. Po trzech latach działalności utworzoną organizację przekształcono w Rzeszowskie Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych. Nowo powstałe przedsiębiorstwo objęło swoim obszarem działania cały południowo-wschodni region Polski, koncentrując się na wykonywaniu instalacji elektrycznych dla budownictwa i produkcji urządzeń elektrycznych.


W okresie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych Firma wykonywała prace elektroinstalacyjne i była dostawcą urządzeń elektrycznych na rynki zagraniczne na budowach w: Austrii, Bułgarii, Czechach, Libii, Iraku, Niemczech, Słowacji, Rosji i Ukrainie.


Od roku 1982 RPRE uzyskało status Elektromontażu, co potwierdziło rosnącą rangę firmy, ale i wymuszało zmiany organizacyjne, poszerzenie oraz unowocześnienie produkcji, a także poprawę jej jakości. Od sierpnia 1991 r. dotychczasowe przedsiębiorstwo państwowe zostało przekształcone w spółkę akcyjną ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
o kapitale prywatnym, funkcjonującym na zasadach akcjonariatu pracowniczego.


50 lat obecności firmy ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. na rynku
 sprawiło, że jest ona bardzo dobrze znana w Polsce, jak również za granicą.

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Partnerom Biznesowym i Przyjaciołom za wszelkie dowody sympatii z okazji naszego jubileuszu.

Dziękujemy za wiele ciepłych słów oraz za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli.


To dzięki Wam odnosimy sukcesy. Dziękujemy!