Menu Side

Projektant Rozdzielnic Elektrycznych

Stanowisko: Projektant Rozdzielnic Elektrycznych

Kim jesteśmy? ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. to jedna z największych firm produkcyjno-montażowych w branży elektrycznej w Polsce. Firma o ponad 55 letniej tradycji, z której jesteśmy dumni. Zatrudniamy ponad 650 specjalistów i inwestujemy w ich rozwój.

Jaka jest nasza misja? Dostarczanie najwyższej jakości kompleksowych usług elektromontażowych oraz tworzenie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Nie kończy się na tym. Jesteśmy gronem osób z pasją, dla których ważne jest wprowadzanie pozytywnych zmian w społeczności. Aktywnie uczestniczymy w lokalnych akcjach charytatywnych, wspieramy artystów, sztukę i inicjatywy społeczne zgłoszone przez naszych pracowników.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie jest dla nas priorytetem
  • Miejsce na rozwój i innowacje – tak aby Twoja praca miała znaczenie
  • Dostęp do kursów i szkoleń oraz realną ścieżkę kariery
  • Doceniamy naszych pracowników – oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia oferujemy dofinansowanie wakacji, bony świąteczne, pożyczki pracownicze
  • Pracujemy razem, cenimy różnorodność i okazujemy sobie wzajemny szacunek
  • Realizujemy ciekawe i ambitne projekty

Nasze oczekiwania?

  • Wykształcenie wyższe techniczne (o kierunku elektrycznym lub pokrewnym)
  • Doświadczenie w firmach projektowych, produkcyjnych lub wykonawczych (mile widziane przy rozdzielnicach niskiego i średniego napięcia)
  • Wiedza z zakresu obwodów pierwotnych i wtórnych w rozdzielnicach średniego napięcia
  • Dobra znajomość programów: AutoCad, SEE Electrical, Eplan, Office
  • Prawo jazdy kat. B

Główne zadania?

  • Sporządzanie schematów elektrycznych rozdzielnic niskiego i średniego napięcia (obwody pierwotne i wtórne)
  • Wykonywanie obliczeń zabezpieczeń, przekładników
  • Współpraca z działami powiązanymi z realizacją projektów
  • Wsparcie w procesie ofertowania
  • Analiza dokumentacji technicznej, wytycznych projektowych oraz specyfikacji klientów
  • Wsparcie zespołu produkcyjnego na etapie realizacji i uruchomień

Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania, podziel się z nami swoją pasją. Czekamy na Twoje CV pod adresem: rekrutacja@elektromontaz.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w Rzeszowie ul. Baczyńskiego 7a (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Informujemy, że Administratorem danych jest ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w Rzeszowie ul. Baczyńskiego 7a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.