Menu Side

Centrum Handlowo-Usługowe Nowy Świat w Rzeszowie

Obiekt: Centrum Handlowo-Uslugowe Nowy Świat w Rzeszowie
Zamawiający: Womak Alfa Sp. z o.o. 
Okres realizacji: IV 2009 - IV 2010 
Wartość robót: 7 439 923 zł

 

Galeria Nowy Świat to wielokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe, położone w województwie podkarpackim, w zachodniej części Rzeszowa, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. „Nowy Świat” to nowoczesne centrum, które doskonale łączy najlepsze cechy strefy handlowej ze strefą usług. Wyróżnia się nową technologią i innowacyjnością zastosowanych tu rozwiązań architektonicznych. Galeria oferuje swoim Klientom możliwość zakupów i spędzenia czasu w miejscu, które zna ich potrzeby, jest im przyjazne, a przede wszystkim spełnia oczekiwania lokalnej społeczności.

Na powierzchni 24 000 m kw. powierzchni zgromadzono 100 lokali handlowych i punktów usługowych m.in. H&M, Monnari, Tatuum, Gerry Weber, Media Expert czy też Sony Centre.
Galeria Handlowa Nowy Świat to miejsce udanych zakupów i spotkań towarzyskich w przytulnych kawiarenkach i restauracjach, Kula Bowling & Club. Nowy Świat to również przestrzeń dla nauki i kultury – jest tu Szkoła Języków Obcych MASTERSCHOOL, Szkoła Muzyczna YAMAHA i Młodzieżowy Dom Kultury. W galerii znajduje się także wiele ciekawych miejsc sportowych m.in. Klub Sportów Walki, Akademia Judo, Szkółka Rolkowa Wodzu oraz Calypso Fitness.

Zróżnicowana oferta i działania marketingowe sprawiły, że Galeria Nowy Świat to marka o silnej pozycji na lokalnym rynku handlowo – usługowym. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowo-usługowej z rozrywką, Galeria Nowy Świat jest doskonałym miejscem rodzinnych zakupów i kawiarni czy restauracji.