Menu Side

Pracownik Działu Logistyki

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. Dyrekcja Regionu Centrum w Warszawie poszukuje osób na stanowisko: Pracownik Działu Logistyki.


✔️ Zakres obowiązków pracownika Działu Logistyki:

- przygotowanie i pozyskiwanie ofert na dostawę materiałów i urządzeń elektrycznych,
- prowadzenie negocjacji cenowych i warunków handlowych
- planowanie dostaw,
- bieżące monitorowanie i aktualizacja stanów magazynowych,
- prowadzenie rozliczeń ilości wykonanych robót.


✔️ Miejsce pracy – Warszawa.


✔️ Od kandydatów oczekujemy:

- znajomość rynku instalacyjnego (branża elektryczna),
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- znajomość programów pakietu MS Office,
- umiejętność negocjacji,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
 

 
✔️ Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: kadry@elektromontaz.com.pl z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w Rzeszowie ul. Baczyńskiego 7a (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Informujemy, że Administratorem danych jest ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w Rzeszowie ul. Baczyńskiego 7a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.