Menu Side

Elektromonter / Elektromonter - Automatyk

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektromonter / Elektromonter - Automatyk do pracy na terenie całej Polski oraz za granicą.

✔️ Miejsce pracy: budowy realizowane na terenie całego kraju oraz w krajach europejskich.


✔️ Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w ramach umów o pracę,
- wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i zaangażowania w pracę,
- możliwość poznawania nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych,
- szansę rozwoju osobistego i zawodowego poprzez możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, udział w kursach, szkoleniach itp.


✔️ Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: kadry@elektromontaz.com.pl z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w Rzeszowie ul. Baczyńskiego 7a (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Informujemy, że Administratorem danych jest ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w Rzeszowie ul. Baczyńskiego 7a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.