Menu Side

Elektromonter - Brygadzista

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. Dyrekcja Regionu Wielkopolska w Poznaniu poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektromonter - Brygadzista.


✔️ Wymagania:

- doświadczenie min. 5-letnie w realizacji budów najlepiej różnego pokroju budynków kubaturowych, hal przemysłowych,
- znajomość j. niemieckiego,
- gotowość do pracy w delegacji na terenie kraju jak i za granicą,
- uprawnienia SEP E i D,
- doświadczenie w zarządzaniu brygadą pracowników zarówno własnych jak i podwykonawców.


✔️ Oferujemy:

- możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno na terenie Polski jak i Niemiec,
- umowę o pracę oraz pakiet funduszów socjalnych.


✔️ Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: kadry@elektromontaz.com.pl z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w Rzeszowie ul. Baczyńskiego 7a (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Informujemy, że Administratorem danych jest ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w Rzeszowie ul. Baczyńskiego 7a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.