Menu Side

Nagrody i rekomendacje

Wyróżnienie Mocni Wizerunkiem

Podczas uroczystej Gali pierwszego dnia VIII Kongresu Public Relations, Elektromontaż Rzeszów S.A. otrzymał nagrodę "MOCNI WIZERUNKIEM". Nagrody „Mocni Wizerunkiem” przyznawane są dla firm, które w swoich działaniach w roku poprzedzającym przyznanie nagrody, intensywnie wykorzystywały metody i techniki public relations, nie ograniczając się jedynie do kontaktów z mediami, czy innych pól aktywności PR, ale przede wszystkim poprzez mecenat i działania na polu społecznym, wspierały organizacje i akcje charytatywne, ludzi, czy też projekty społeczne w wymiarze PR.(22.04.2009)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Złota Iskra ElektroExpo 2003

Podczas X Międzynarodowych Targów ElektroExpo 2003 Elektromontaż Rzeszów S.A. otrzymał nagrodę "ZŁOTA ISKRA" za wzorcowe wykonanie instalacji w budynku biurowym Metropolitan w Warszawie. Podczas X Międzynarodowych Targów ElektroExpo 2003 Elektromontaż Rzeszów S.A. otrzymał nagrodę "ZŁOTA ISKRA" za wzorcowe wykonanie instalacji w budynku biurowym Metropolitan w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda Muratora

W roku 2000 "Murator PLUS" i Wydawnictwo Murator przyznały firmie Elektromontaż Rzeszów S.A. specjalne wyróżnienie w kategorii "Inwestycja Roku" za realizację obiektu Warsaw Trade Tower.