Wykład dla studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki PRz

02.06.2026

Dziękujemy studentom Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej za liczną obecność oraz aktywny udział w naszym wykładzie. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się doświadczeniem naszych ekspertów z Działu Handlowo-Ofertowego, Zakładu Produkcji Metalowej oraz Zakładu Produkcji Rozdzielnic.

Mamy nadzieję, że spotkanie było inspiracją do stawiania kolejnych kroków zawodowych i że już wkrótce spotkamy się ponownie – tym razem podczas praktyk lub stażu #zEnergiąwPrzyszłość

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zdobędziesz praktyczne doświadczenie przy realnych projektach.
  • Będziesz uczyć się od doświadczonych specjalistów.
  • Rozwiniesz kompetencje cenione na rynku pracy.
  • Poznasz nowoczesne rozwiązania w branży elektroenergetycznej.
  • Sprawdzisz swoją wiedzę w praktyce.
  • Zwiększysz swoje szanse na dobry start kariery.

Sprawdź szczegóły i aplikuj: https://lnkd.in/dHPGFvJX