Wykład dla studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki PRz
Dziękujemy studentom Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej za liczną obecność oraz aktywny udział w naszym wykładzie. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się doświadczeniem naszych ekspertów z Działu Handlowo-Ofertowego, Zakładu Produkcji Metalowej oraz Zakładu Produkcji Rozdzielnic.
Mamy nadzieję, że spotkanie było inspiracją do stawiania kolejnych kroków zawodowych i że już wkrótce spotkamy się ponownie – tym razem podczas praktyk lub stażu #zEnergiąwPrzyszłość
Dlaczego warto do nas dołączyć?
- Zdobędziesz praktyczne doświadczenie przy realnych projektach.
- Będziesz uczyć się od doświadczonych specjalistów.
- Rozwiniesz kompetencje cenione na rynku pracy.
- Poznasz nowoczesne rozwiązania w branży elektroenergetycznej.
- Sprawdzisz swoją wiedzę w praktyce.
- Zwiększysz swoje szanse na dobry start kariery.
Sprawdź szczegóły i aplikuj: https://lnkd.in/dHPGFvJX