Konferencja "Bezpieczny Punkt Oświetleniowy jako element poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego" - 11 kwietnia 2024 r.

25.03.2024

 ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. Zakład Produkcji Metalowej zaprasza na Konferencję naukową "Bezpieczny Punkt Oświetleniowy jako element poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego".

 
Przedmiotem prezentacji konferencyjnych i dyskusji będzie podsumowanie oraz przybliżenie efektów projektu "Badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe nad opracowaniem Bezpiecznego Punktu Oświetleniowego".

W jego wyniku powstał innowacyjny słup oświetleniowy zintegrowany z oprawą oświetleniową, stanowiący tzw. Bezpieczny Punkt Oświetleniowy (BPO). Swój wkład w projekt przedstawią wszystkie strony biorące udział w tym przedsięwzięciu.

Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie opracowanego rozwiązania przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Konferencja odbędzie się 11 kwietnia 2024 r. o godz. 10.00, w sali konferencyjnej Instytutu Badawczego Dróg i Mostów w Warszawie, przy ul. Instytutowej 1 (budynek LTK).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o dokonanie rejestracji na stronie: https://www.ibdim.edu.pl/pl/oferta/rejestracja-bpo
Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji: https://www.ibdim.edu.pl/pl/oferta/konferencja-bezpieczny-punkt-oswietleniowy-jako-element-poprawy-bezpieczenstwa-ruchu-drogowego

 
Do zobaczenia!