Firma ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. uhonorowana tytułem „Wiarygodna Firma” i „Lider Województwa Podkarpackiego”

21.06.2018

W dniu 20 czerwca 2018 roku w sali kameralnej Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala, podczas której firma ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. już po raz kolejny została wyróżniona prestiżowym tytułem „Lidera Województwa Podkarpackiego” oraz „Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”.


Galę rozpoczęto od powitania przybyłych gości, sponsorów i wyróżnionych przedsiębiorców przez Prezesa Izby Pana Mieczysława Łagowskiego oraz części artystycznej,
w trakcie której zgromadzeni goście mieli przyjemność usłyszeć krótki koncert kwartetu smyczkowego „Po 13-tej”.

Firmę ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. reprezentował V-ce Prezes ds. Technicznych Pan Bogusław Panek.

Następnym punktem imprezy było przyznanie „Certyfikatu Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”. Wyróżnienie to świadczy o rzetelności
i solidności firmy oraz jest gwarancją prestiżu i wysokiej pozycji. Certyfikat Wiarygodności może otrzymać firma, która cieszy się pozytywną opinią w środowisku ekonomicznym, a także wywiązuje się ze wszelkich zobowiązań względem kontrahentów i pracowników.

Głównym punktem uroczystości było uhonorowanie tytułem „Lidera Województwa Podkarpackiego”. Jest to prestiżowy tytuł dla firm, które posiadających najlepsze wyniki finansowe oraz osiągnięcia w aktywnej walce z bezrobociem.

Certyfikaty wręczali: Pani poseł na Sejm RP Krystyna Wróblewska, Pan Stanisław Kruczek Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, a także Prezes Izby Pan Mieczysław Łagowski.  


Ponowne wyróżnienie firmy ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. w plebiscycie oraz przyznanie tytułów „Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”
i „Lidera Województwa Podkarpackiego” jest dużym wyróżnieniem oraz uhonorowaniem jej 50-letniej historii.